İNSAN KAYNAKLARI

SYSTEC, PERMAK teknoloji grubuna bağlı %100 yerli sermayesi, güçlü distribütörlük ağı ve 25 yıllık deneyimiyle Türkiye'nin önde gelen Hizmet ve Teknoloji Çözümleri sağlayıcılarındandır.SYSTEC, değişen iş gereksinimlerine yönelik sunduğu çözümler, sistemler ve hizmetler ile çeşitli sektörlerde ülke ekonomisinin itici gücünü oluşturan kurumsal müşterilerine değer katmaktadır.Müşteri memnuniyeti ve iş mükemmelliğini esas alan yönetim anlayışı, dünyanın önde gelen sistem sağlayıcıları ile güçlü stratejik ortaklıkları ve ülkenin dört bir yanına yayılmış 24/7 destek veren deneyimli teknik servis ağı SYSTEC'i kağıt, doküman ve kart yönetim sistemlerinin kurulumu, işletilmesi ve bakımı konularında sektörün en önemli firmalarının değişmez çözüm ortağı yapmıştır..

KariyerNet ilanımızı görmek için tıklayın
SATIŞ MÜHENDİSİ

Permak Group şirketlerinin İstanbul merkez adresine aşağıdaki niteliklerde mühendisler alınacaktır.

Genel Nitelikler:
» İstanbul merkezimizde istihdam edilecek (Avrupa yakasında ikamet edenler tercih edilir)
» Teknik ekipman satışında tecrübeli
» Takım çalışmasına yatkın
» Analitik düşünebilen
» İngilizce dil bilgisi tercih nedenidir

Tüm adayların askerlik görevini tamamlamış, yurt dışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması aranmaktadır.

MUHASEBE ve FİNANS PERSONELİ

Permak Şirketler Grubunun muhasebe-finans departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan muhasebe ve finans personeli alınacaktır.

Genel Nitelikler:
» Ticaret lisesi ve/veya Yüksekokul mezunu
» Alanında 2-3 yıl tecrübeli
» Beşiktaş’a kolay ulaşım mesafesinde ikamet eden
» Askerlikle ilişiği olmayan
» Yetiştirilmek üzere
» Bay / Bayan


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM