ŞİRKET PROFİLİ

SYSTEC; güçlü sermayesi, distribütör ağı ve 25 yıllık deneyimiyle Türkiye’nin önde gelen Hizmet ve Teknoloji Çözümleri sağlayıcılarındandır.

SYSTEC, değişen iş gereksinimlerine yönelik sunduğu çözümler, sistemler ve hizmetler ile çeşitli sektörlerde ülke ekonomisinin itici gücünü oluşturan kurumsal müşterilerine değer yaratmaktadır.

Mevcut normlarımızda yer alan müşteri memnuniyeti ve iş mükemmelliğini esas alan yönetim anlayışını, ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi ile belgelendirmiş olup, bu standartları tüm kademelerde uygulamakta ve takibini yapmaktadır. Dünyanın önde gelen sistem sağlayıcıları ile güçlü stratejik ortaklıkları ve ülkenin dört bir yanına yayılmış 24/7 destek veren deneyimli teknik servis ağı ile müşterilerine katkı sağlayan SYSTEC, aşağıda belirtilen alanlarda faaliyet göstermektedir:

· Endüstriyel Tip Zarflama Sistemleri
· Akıllı Kart Üretim ve Kişiselleştirme Sistemleri
· Kart Zarflama Sistemleri
· Postalama Merkezi Otomasyon Sistemleri ve Yazılımları
· Endüstriyel Tip Tarayıcılar
· Kart ve Doküman Paketleme Sistemleriv · Posta Ayırım Sistemleri
· Sürekli Form Kesiciler ve Sealerlar
· Dijital Baskı Çözümleri


SYSTEC MAKİNA KALİTE POLİTİKASI

SYSTEC şirketi; Bilişim, Bankacılık Operasyonları, Kart Kişiselleştirme ve Üretim, Telekominikasyon ve benzeri ticari sektörlere, muhtelif konularda makina, sistem ve hizmet satışı yapar.

Verdiğimiz hizmetler müşteri memnuniyetini esas alacak şekilde planlanmış olup, bunda sürekliliğin sağlanması esası teşkil etmektedir. Yaptığımız işler müşteri ihtiyacına ve menfaatine uygun olmalıdır. Müşteri bunu yakından hissetmeli ve grubumuz şirketleri ile iş yapmanın güvencesini anlamalıdır. Bütün müşteriler bizim için önemlidir ve büyüklüğü ne ölçüde olursa olsun önem derecesi farklı değildir.

Şirketlerimizin müşteri nezdinde ki imajı bizler için çok önemlidir ve buna zarar verilmesine hiçbir şekilde müsaade edilmemelidir. Bütün personelimiz buna çok dikkat etmelidir. Herhangi bir sebepten olabilecek yanlış anlama, süratle giderilmelidir. Şirketlerimizin bu güne gelmesinde ``İmajımızın ``sürekli yüksekte tutulmasının büyük rolü vardır.

Tüm işlemlerimizi "yüksek iş kalitesi" esas alınarak yapmak ve yaptığımız işi sürekli geliştirmek bizim asıl ilkemizdir. Şirketimiz personeli, bu konuda şirket içi ve dışı eğitimlerine katılmaktadır. Mevcut normlarımız ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi şartlarına uygun halde olup bunlar tüm kademelerde uygulanmakta ve takibi yapılarak sürekli iyileştirilmektedir. İşini geliştiren, ``yüksek iş kalitesi`` politikamıza ve şirket imajımıza katkıda bulunan, müşteri memnuniyetini sağlayan personelimiz desteklenmektedir, buna uyum problemi yaşayan personelimiz için gerekli düzenlemeler yapılmalıdır.

Şirketimize mal ve hizmet sağlayan tedarikçilerimizin de, bizim iş ve hizmet kalite anlayışımıza paralel hareket etmesi sağlanacak ve kontrol edilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.ANLADIM